19. ULUSAL TURİZM KONGRESİ

17-21 Ekim 2018

GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZ

Dünyada ve Türkiye’de gerçekleşmekte olan yeni gelişmeler ve eğilimler doğrultusunda yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde turizmi geliştirmeye dönük politik, ekonomik ve işletmecilik konularının ortaya konulması, sorunların belirlenmesi, çözüm önerilerinin oluşturulması, turizm alanında çalışma yapan akademisyenler arasındaki akademik etkileşimin kolaylaştırılması ve akademisyenler ile uygulamacıların işbirliğinin güçlendirilmesi amacıyla her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Ulusal Turizm Kongrelerinden 19.uncusunu, Afyonkarahisar’da 17-22 Ekim 2018 tarihleri arasında “Sağlık Turizmi” ana temasıyla, olağanüstü bir görev, sorumluluk ve misafirperverlik anlayışı içinde organize eden, yürüten ve sonlandıran başta şahsınız olmak üzere, tüm çalışma arkadaşlarınıza sizin şahsınızda çok teşekkür eder, saygılar sunarım.

Prof. Dr. A. Celil ÇAKICI – Mersin Üniversitesi

 

“19. UTK kongresini düzenleyen Afyon Kocatepe Üniversitesi Turizm Fakültesi ekibine bu başarılı,özverili ve samimi organizasyon ve ev sahipliği için  hem tebrik ediyorum, hem de canı gönülden teşekkür ediyorum.”

Prof. Dr. Orhan BATMAN – Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

 

“19. Ulusal Turizm Kongresine katıldığım için çok memnun olduğumu belirtmek isterim. İlk olarak akademik doyuruculuğu olan bir kongre oldu. İkinci olarak, Afyon Kocatepe ilinin sahip olduğu kültürel, turistik ve tarihi değerlerini görme fırsatı elde ettim. En önemlisi Turizm fakültesi olarak hoca ve öğrencilerinizle ciddi bir çalışma içerisinde kongre sürecini yürüttüğünüz çok belli oluyordu. Sorunsuz bir kongre süreci oldu. Öğrencileriniz çok güler yüzlü ve görevlerini son derece titiz bir şekilde yaptılar. Hocalarımı bu konuda tebrik etmek isterim. Kongre yönetme sürecinin zor olduğunun farkında olarak bu zorluğun, büyük ve uyumlu bir ekip ile ve yönetim becerisi ile üstesinden geldiğiniz çok aşikar. Emeği geçen tüm hoca ve öğrencilerin emeğine sağlık. Afyon Kocatepe çok güzel bir şehir sizler de Turizm Fakültesi olarak şehre çok yakışıyorsunuz. Yeni kongrelere ev sahipliği yapmanız dileğiyle.”

Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem ÖZKAN – Çanakkale 18 Mart Üniversitesi

 

“Afyon Kocatepe Üniversitesi Turizm Fakültesi olarak düzenlemiş olduğunuz 19.Ulusal Turizm Kongresinden büyük bir memnuniyetli ayrılmış bulunmaktayım.Bilimsel anlamda benim açımdan çok değerli katkılar sağladı. Kongrede emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım.”

Öğr. Gör. Hilal GÜL – Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi

 

 

19. Ulusal Turizm Kongresi web sitesinde yayınlanmak üzere, kongre ile ilgili görüş, öneri ve değerlendirmelerinizi utk19@aku.edu.tr mail adresi üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz…